Nobbanolla Sipariş Teslimleri

  • YURTİÇİ ÜRÜN GÖNDERİMİ

      Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 1 ile 3 iş günü (Pazartesi-Cuma)  içerisinde kargoya teslim edilir.  Saat 16:00 den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Cumartesi günleri, Bayram ve tatil günlerinde kargo gönderisi yapılmamaktadır.
Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre (Özel bir durum olmadıkça)değişiklik göstermez. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak izlenebilir, belirlediğimiz ücret altındaki alışveriş işlemlerinden, ürün fiyatına eklenerek kargo ücreti ödemesi peşin olarak işleme yansıtılır. Ürün Adrese Teslim Ücretsiz olarak gönderilir.
Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en kısa zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

     Anlaşmalı Kargo Firması Yurtiçi Kargo'dur.
     Ayrıca satın almış olduğunuz ürünün Kargo Takip Kodu Tarafınıza bildirilir. Kargo Takip Kodu ile
http://www.yurticikargo.com/Sayfalar/default.aspx sitesinden Kargo takibini online yapabilirsiniz.

 

  • YURTDIŞI ÜRÜN GÖNDERİMİ

      Mağazamızdan verilen siparişler, banka ve finans onayı alındıktan sonra en geç 4 ile 7 iş günü (Pazartesi-Cuma)  içerisinde kargoya teslim edilir.  Saat 16:00 den sonra verilen siparişler ertesi gün işleme alınır.
Cumartesi günleri, Bayram ve tatil günlerinde kargo gönderisi yapılmamaktadır.
Teslimat ve Kargo Ücretleri
Taşımacılık ve teslimat ücretleri, siparişlerin içeriğine, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre (Özel bir durum olmadıkça)değişiklik göstermez. Taşıma ücret bilgileri, alışverişin gerçekleştiği ödeme ekranlarında ayrıntılı olarak izlenebilir, belirlediğimiz ücret altındaki alışveriş işlemlerinden, ürün fiyatına eklenerek kargo ücreti ödemesi peşin olarak işleme yansıtılır. Ürün Adrese Teslim Ücretsiz olarak gönderilir. Gönderim ve teslimat ücretleri ülkeden ülkeye farklılıklar gösterebilir.
Siparişiniz Elinize Ulaşmadıysa;
Siparişinizle ilgili soru ve sorunlarınızın çözümü için, Müşteri Hizmetleri Yetkililerine e-posta (info@nobbanolla.com) göndermeniz yeterli. Uzmanlarımız en kısa zamanda durumu değerlendirecek ve çözümlerle ilgili bilgi vermek üzere sizlerle iletişim kuracaktır.

Anlaşmalı Kargo Firmaları FedEx, DHL ve UPS'dir.